Cascade Black Art CWH12TBA oldalfali inverteres klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Cascade Black Art CWH12TBA oldalfali inverteres klíma
- 3,5 kW hűtési teljesítmény,
- 3,6 kW fűtési teljesítmény,
- 6,2 SEER,
- 4,0 SCOP,
- elegáns megjelenés,
- 3D légáram,
- rejtett kijelző,
- beépített gázszivárgás érzékelő,
- I set funkció - egy gombnyomásra előhívató memória,
- I feel funkció - távirányítóba épített hőmérséklet érzékelő,
- ECO üzemmód,
- 4 in 1 szűrő,
- éjszakai üzemmód,
- szuper csendes üzemmód - alacsony sebességnél 18 dB(A),
- beépített WiFi,
- anti-cold air funkció - fűtő üzemmódban megakadályozza a hideg légáramot,
- komfortos hűtés - hűtés üzemmódban a páratartalmat is csökkenti,
- smart air flow funkció - hűtés üzemmódban a légterelés felfelé, fűtés üzemmódban lefelé irányul,
- öndiagnosztika funkció,
- öntisztító funkció,
- működési tartomány (hűtés/fűtés): 0 - +53 / -20 - +30 C,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.6 kW |
| SEER | 6.2 |
| SCOP | 4 |
| Zajszint (kültéri) | 60 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 777x250x205 |
| Méretek (kültéri) | 700x552x256 |
| Súly (beltéri) | 8.5 kg |
| Súly (kültéri) | 26 kg |
| Csőméret | 6,35 / 9,52 |


