Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 2.42 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
158.750 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
158.750 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.42 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
158.750 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
159.000 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
161.082 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
161.925 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
161.925 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.15 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 149/189/231 m3/h |
165.862 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.15 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 149/189/231 m3/h |
165.862 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.5 kW |
166.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.5 kW |
166.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.54 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 178/233/319 m3/h |
167.640 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.54 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 178/233/319 m3/h |
167.640 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
167.860 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
168.382 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
169.164 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
169.426 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.8 kW |
169.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
169.948 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
169.948 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
169.948 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
169.948 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
169.948 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
170.307 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
170.470 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
170.990 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.8 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
171.323 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.8 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
171.323 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
171.512 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
172.029 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
176.403 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
176.403 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
176.726 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
176.726 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
176.911 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
176.911 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
178.689 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
178.807 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
178.807 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
178.807 Ft
