Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 2.24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
179.959 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
180.372 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
180.372 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.42 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/241/341 m3/h |
181.610 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
182.372 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
182.372 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.42 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/241/341 m3/h |
182.626 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
183.497 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
185.063 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
185.063 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/241/341 m3/h |
185.801 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
185.801 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
185.801 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
187.672 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
188.194 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/241/341 m3/h |
188.214 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
188.716 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
188.716 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
189.238 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
190.797 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
190.797 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
191.841 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
192.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
192.885 Ft
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
192.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
192.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
193.928 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
194.310 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
194.310 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
194.450 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.8 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/241/341 m3/h |
194.564 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
194.818 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
194.818 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
194.972 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
195.489 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 492/454/400 m3/h |
195.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
197.575 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.8 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/241/341 m3/h |
197.866 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.89 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 197/226/305 m3/h |
198.374 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
198.619 Ft
