Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
199.263 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
199.390 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
199.390 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.02 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 425/410/320 m3/h |
199.590 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
199.662 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
199.662 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.42 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
199.898 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.42 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
199.898 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
200.184 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
200.184 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
201.223 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
201.223 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
201.223 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
201.295 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
201.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.76 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 585/485/413 m3/h |
201.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
201.930 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
202.787 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.64 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.69 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 510/427/349 m3/h |
202.990 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
203.309 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
203.309 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
204.343 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
204.875 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
204.978 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.93 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
205.359 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.81 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.08 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 825/689/590 m3/h |
205.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
205.919 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
206.440 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
210.087 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
210.609 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.8 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
210.820 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
211.653 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.8 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 241/341/442 m3/h |
211.963 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
212.175 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.84 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.82 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 573 m3/h |
212.217 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/637 m3/h |
212.852 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.27 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.84 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 216/284/378 m3/h |
212.852 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.17 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.79 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 430 / 311 / 150 m3/h |
213.076 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
213.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/637 m3/h |
214.884 Ft
