Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
215.265 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
215.265 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.47 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.68 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 862/741/634 m3/h |
215.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
216.343 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
216.343 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
218.431 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
218.431 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
218.431 Ft
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
218.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
218.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
218.947 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
218.947 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.08 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.34 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 680/550/504 m3/h |
218.990 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
219.991 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
220.513 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
220.513 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
220.513 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
220.726 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
220.980 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
221.035 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
221.107 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
221.488 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
222.077 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
222.599 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
222.599 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
222.599 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
223.643 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
224.165 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
225.203 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.7 kW |
225.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.87 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.26 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 979/849/717 m3/h |
225.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
226.247 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.71 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.51 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 240/344/467 m3/h |
226.949 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.45 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1020/820/670 m3/h |
226.990 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
228.855 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.71 kW |
229.300 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
229.377 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/637 m3/h |
229.489 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
229.489 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
229.489 Ft
