Fujitsu ARXG09KLLAP / AOYG09KBTB inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Fujitsu ARXG09KLLAP / AOYG09KBTB inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 2,5 kW hűtési teljesítmény,
- 3,2 kW fűtési teljesítmény,
- 6,2 SEER,
- 4,3 SCOP,
- távszabályzó nélkül,
- szupercsendes ventilátorfokozat,
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító üzemmód,
- penészálló bevonatú szűrő,
- szűrőtisztítási igény kijelzése,
- működési tartomány (hűtés/fűtés): -15 C - 46 C / -15 C - 24 C,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| SEER | 6.2 |
| SCOP | 4.3 |
| Zajszint (kültéri) | 46 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 198x700x620 |
| Méretek (kültéri) | 542x799x290 |
| Súly (beltéri) | 17 kg |
| Súly (kültéri) | 32 kg |
| Csőméret | 6,35 / 9,52 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

