Fujitsu AUXG24KRLB / AOYG24KBTB inverteres kazettás monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Fujitsu AUXG24KRLB / AOYG24KBTB inverteres kazettás monosplit klíma
- 6,8 kW hűtési teljesítmény,
- 7,5 kW fűtési teljesítmény,
- 6,6 SEER,
- 4,2 SCOP,
- távszabályzó nélkül,
- szuprecsendes ventilátorfokozat,
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító üzemmód,
- automatikus légterelés,
- penészálló bevonatú szűrő,
- hosszú élettartamú szűrő,
- szűrőtisztítási igény kijelzése,
- méret: 840x840 mm,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 6.8 kW |
| Fűtési teljesítmény | 7.5 kW |
| SEER | 6.6 |
| SCOP | 4.2 |
| Zajszint (kültéri) | 53 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 246x840x840 |
| Méretek (kültéri) | 716x820x315 |
| Súly (beltéri) | 24 kg |
| Súly (kültéri) | 42 kg |
| Csőméret | 6,35 / 12,7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

