Keresés
Keresési feltételek
A keresési feltétellel megegyező termékek
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
520.700 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.6 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW |
537.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.8 kW |
730.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.9 |
| Hűtési teljesítmény | 6.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 7.5 kW |
780.900 Ft
