Keresés
Keresési feltételek
A keresési feltétellel megegyező termékek
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.2 |
| Hűtési teljesítmény | 2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
421.999 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
482.001 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 7.05 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW |
554.222 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.78 |
| Hűtési teljesítmény | 4.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.4 kW |
668.666 Ft
