Keresés
Keresési feltételek
A keresési feltétellel megegyező termékek
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
293.047 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
325.283 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
366.014 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
406.273 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.9 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
427.789 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.3 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
474.844 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
491.956 Ft
| Energiaosztály | A++ / A |
| SCOP | 3.8 |
| SEER | 6.6 |
| Hűtési teljesítmény | 5 kW |
500.940 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.5 kW |
546.071 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 3.8 |
| SEER | 6.8 |
| Hűtési teljesítmény | 5 kW |
625.663 Ft
| Energiaosztály | A++ / A |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.4 |
| Hűtési teljesítmény | 6.5 kW |
661.237 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 6.8 |
| Hűtési teljesítmény | 5 kW |
731.263 Ft
| Energiaosztály | A++ / A |
| SCOP | 3.8 |
| SEER | 6.4 |
| Hűtési teljesítmény | 6.5 kW |
825.872 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.4 |
| Hűtési teljesítmény | 6.5 kW |
965.266 Ft
