Keresés
Keresési feltételek
A keresési feltétellel megegyező termékek
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
300.482 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.8 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.8 kW |
322.199 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| Hűtési teljesítmény | 5.3 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.6 kW |
465.836 Ft
| Hűtési teljesítmény | 7.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 7.8 kW |
566.674 Ft
