Keresés
Keresési feltételek
A keresési feltétellel megegyező termékek
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.61 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
273.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.51 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.8 kW |
292.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 8.5 |
| SEER | 4.6 |
| Hűtési teljesítmény | 5.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.8 kW |
426.000 Ft
