Keresés
Keresési feltételek
A keresési feltétellel megegyező termékek
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.61 kW |
221.900 Ft
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.2 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.8 kW |
231.900 Ft
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.8 |
| Hűtési teljesítmény | 5.3 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.4 kW |
348.900 Ft
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 7.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 7.2 kW |
471.900 Ft
