Fujitsu ECO ASYG09KPCE / AOYG09KPCA oldalfali inverteres klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Fujitsu ECO ASYG09KPCE / AOYG09KPCA oldalfali inverteres klíma
- 2,5 kW hűtési teljesítmény,
- 2,8 kW fűtési teljesítmény,
- 6,7 SEER,
- 4,0 SCOP,
- Wi-Fi csatlakozás (opcionális, a külön megvásárolható UTY-TFSXH3 Wi-Fi modullal),
- szuprecsendes ventilátorfokozat,
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító funkció,
- Turbó üzemmód,
- időzítő funkció,
- 2 irányú, automatikus légterelés,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
| SEER | 6.7 |
| SCOP | 4 |
| Zajszint (kültéri) | 47 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 270x784x224 |
| Méretek (kültéri) | 541x663x290 |
| Súly (beltéri) | 8 kg |
| Súly (kültéri) | 23 kg |
| Csőméret | 6,35 / 9,52 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

