Mitsubishi MSZ/MUZ-HR25 oldalfali inverteres klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Mitsubishi MSZ/MUZ-HR25 oldalfali inverteres klíma
- 2,50 kW hűtési teljesítmény,
- 3,15 kW fűtési teljesítmény,
- 4,3 SCOP,
- 6,2 SEER,
- WiFi funkció (opcionálisan külön rendelhető),
- csendes működés,
- gazdaságos üzemelés,
- heti időzítési funkció,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.15 kW |
| SEER | 6.2 |
| SCOP | 4.3 |
| Zajszint (kültéri) | 50 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 838x228x280 |
| Méretek (kültéri) | 699x249x538 |
| Súly (beltéri) | 8.5 kg |
| Súly (kültéri) | 23 kg |
| Csőméret | 6,35 / 9,52 |


