Sinclair SKY SIM-09BS-WF / SOM-09BS-LH oldalfali inverteres klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Sinclair SKY SIM-09BS-WF / SOM-09BS-LH oldalfali inverteres klíma
- 2,6 kW hűtési teljesítmény,
- 2,9 kW fűtési teljesítmény,
- 7,4 SEER,
- 4,1 SCOP,
- WiFi funkció (alapfelszereltség),
- kompresszor és tálcafűtés,
- 3D légáram,
- egészségügyi szűrők,
- működési tartomány (hűtés/fűtés): -15 ~ 50 C / -20 ~ 24 C,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.9 kW |
| SEER | 7.4 |
| SCOP | 4.1 |
| Zajszint (kültéri) | 55 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 726×210×291 |
| Méretek (kültéri) | 720×270×495 |
| Súly (beltéri) | 8 kg |
| Súly (kültéri) | 23.5 kg |
| Csőméret | 6 / 9,5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

