2,5 kW-os inverteres klímák
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
330.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
334.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
347.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
349.900 Ft
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
354.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.4 kW |
359.950 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
366.014 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.4 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
371.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Hűtési teljesítmény | 2.56 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.84 kW |
374.293 Ft
| Energiaosztály | A+++/A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
375.900 Ft
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.64 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.93 kW |
377.500 Ft
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.64 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.93 kW |
377.500 Ft
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.64 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.93 kW |
377.500 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.4 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
391.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 9.2 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4.1 kW |
399.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
405.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
405.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
413.723 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.9 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
427.789 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.4 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
428.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.75 |
| SEER | 8.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
431.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.4 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
431.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.9 kW |
449.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.6 kW |
454.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
459.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
475.900 Ft
| Energiaosztály | A+ / A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
479.447 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.1 |
| SEER | 7.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
482.001 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.8 |
| SEER | 8.7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
484.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.9 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
489.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
491.956 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.11 |
| SEER | 8.52 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
492.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 9.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
492.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.9 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
505.239 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.11 |
| SEER | 8.52 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
511.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
520.700 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.7 |
| SEER | 9.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
540.400 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.7 |
| SEER | 9.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
540.400 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.7 |
| SEER | 9.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
540.400 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.61 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3 kW |
540.476 Ft
