2,5 kW-os inverteres klímák
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.3 |
| SEER | 9.2 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4.1 kW |
544.800 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 5 |
| SEER | 8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
545.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+ |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
546.100 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.5 kW |
550.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.4 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
580.930 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 6.15 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
673.800 Ft
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 6.8 |
| SEER | 4 |
| Hűtési teljesítmény | 4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4.7 kW |
721.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.8 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
724.865 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 10.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
725.000 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 10.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
784.700 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 10.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
784.700 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.2 |
| SEER | 10.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.2 kW |
784.700 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.74 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
969.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.74 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
980.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.74 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
993.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.15 |
| SEER | 8.74 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
1.025.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.1 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.6 kW |
1.026.800 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.64 |
| Hűtési teljesítmény | 2.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
1.092.919 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.64 |
| Hűtési teljesítmény | 2.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
1.105.756 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 6.2 |
| SEER | 10.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.6 kW |
1.120.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.64 |
| Hűtési teljesítmény | 2.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
1.121.766 Ft
| Energiaosztály | A++/A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 7.2 |
| Hűtési teljesítmény | 4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4.7 kW |
1.206.900 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.9 |
| SEER | 9.54 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.6 kW |
1.540.876 Ft
