Mitsubishi SEZ-M50DA / SUZ-M50VA inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Mitsubishi SEZ-M50DA / SUZ-M50VA inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 5,0 kW hűtési teljesítmény,
- 6,0 kW fűtési teljesítmény,
- 6,0 SEER,
- 4,0 SCOP,
- WiFi funkció - opcionális (külön megrendelhető),
- Econo Cool funkció,
- heti időzítési lehetőség,
- négy irányú légterelés,
- standard légszűrő,
- automatikus újraindulás ármakimaradás után,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 6 kW |
| SEER | 6 |
| SCOP | 4 |
| Zajszint (kültéri) | 49 db(A) |
| Energiaosztály | A+ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 990x700x200 |
| Méretek (kültéri) | 800x285x714 |
| Súly (beltéri) | 23 kg |
| Súly (kültéri) | 41 kg |
| Csőméret | 6,35 / 12,7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

