Mitsubishi SLZ-M35FA / SUZ-M35VA inverteres kazettás monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Mitsubishi SLZ-M35FA / SUZ-M35VA inverteres kazettás monosplit klíma
- 3,5 kW hűtési teljesítmény,
- 4,0 kW fűtési teljesítmény,
- 6,7 SEER,
- 4,3 SCOP,
- WiFi funkció - opcionális (külön megrendelhető),
- heti időzítési lehetőség,
- kétirányú (fel/le)légterelés,
- légtisztító szűrő,
- automatikus újraindulás áramkimaradás után,
- hűtőközeg: R32
A készlet nem tartalmazza a rácsot és az infra táviránítót valamint a 3D I-See szenzort!
Az SLP-2FA rács, az SLP-2 FALM rács és infra távirányító szett valamint a 3D I-See szenzor külön megrendelhető!
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW |
| SEER | 6.7 |
| SCOP | 4.3 |
| Zajszint (kültéri) | 48 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 570x570x245 |
| Méretek (kültéri) | 800x285x550 |
| Súly (beltéri) | 15 kg |
| Súly (kültéri) | 35 kg |
| Csőméret | 6,35 / 9,52 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

