Panasonic
Panasonic oldalfali klíma berendezések
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
255.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
255.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.15 kW |
259.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.5 kW |
265.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.5 kW |
265.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
270.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
270.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 3.3 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.7 kW |
274.900 Ft
| Szélesség | 1200 mm |
| Légszállítás | 1400 m3/h |
275.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
280.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
280.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.34 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.62 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 360 m3/h |
297.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
307.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
307.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7 |
| Hűtési teljesítmény | 2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.7 kW |
311.900 Ft
| Szélesség | 1500 mm |
| Légszállítás | 2000 m3/h |
320.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.79 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.92 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 551 m3/h |
322.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 7.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.3 kW |
334.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 5.8 kW |
338.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 5.8 kW |
338.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.05 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 680 m3/h |
355.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
374.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
374.900 Ft
