Fujitsu AUXG36KRLB / AOYG36KBTB inverteres kazettás monosplit klíma
Leírás és Paraméterek
Fujitsu AUXG36KRLB / AOYG36KBTB inverteres kazettás monosplit klíma
- 9,5 kW hűtési teljesítmény,
- 10,8 kW fűtési teljesítmény,
- 6,55 SCOP,
- 4,30 SEER,
- távszabályzó nélkül,
- szuprecsendes ventilátorfokozat,
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító üzemmód,
- automatikus légterelés,
- penészálló bevonatú szűrő,
- hosszú élettartamú szűrő,
- szűrőtisztítási igény kijelzése,
- méret: 840x840 mm,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 9.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 10.8 kW |
| SEER | 6.55 |
| SCOP | 4.3 |
| Zajszint (kültéri) | 55 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 288x840x840 |
| Méretek (kültéri) | 788x940x320 |
| Súly (beltéri) | 29 kg |
| Súly (kültéri) | 52 kg |
| Csőméret | 9,52 / 15,88 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
