Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 360/322/282 m3/h |
124.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
128.242 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
129.807 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
130.329 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.15 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 149/189/231 m3/h |
131.699 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.15 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 149/189/231 m3/h |
131.699 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
131.890 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.54 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 178/233/319 m3/h |
134.493 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.54 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 178/233/319 m3/h |
134.493 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 550/413/367 m3/h |
134.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
136.585 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
137.624 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
138.667 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
139.188 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
139.188 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
139.710 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
140.232 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
141.605 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
141.605 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
141.798 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 680/591/532 m3/h |
144.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
145.542 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.15 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 149/189/231 m3/h |
149.352 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
149.352 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.1 kW |
149.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.15 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 149/189/231 m3/h |
151.511 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1 kW |
151.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1 kW |
151.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.54 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 178/233/319 m3/h |
152.019 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.54 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 178/233/319 m3/h |
152.527 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 850/708/616 m3/h |
154.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
155.348 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
156.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
156.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
157.436 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
157.480 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
157.958 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 196/211/271 m3/h |
158.496 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.24 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 211/271/344 m3/h |
158.750 Ft
