Fujitsu ARXG24KMLA / AOYG24KBTB inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Fujitsu ARXG24KMLA / AOYG24KBTB inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 6,8 kW hűtési teljesítmény,
- 7,5 kW fűtési teljesítmény,
- 6,2 SEER,
- 4,1 SCOP,
- közepes nyomású,
- távszabályzó nélkül,
- szupercsendes ventilátorfokozat,
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító üzemmód,
- penészálló bevonatú szűrő,
- szűrőtisztítási igény kijelzése,
- működési tartomány (hűtés/fűtés): -15 C - 46 C / -15 C - 24 C,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 6.8 kW |
| Fűtési teljesítmény | 7.5 kW |
| SEER | 6.2 |
| SCOP | 4.1 |
| Zajszint (kültéri) | 53 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 270x1135x700 |
| Méretek (kültéri) | 716x820x315 |
| Súly (beltéri) | 35 kg |
| Súly (kültéri) | 42 kg |
| Csőméret | 6,35 / 12,7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

