Fujitsu ASYH36KMTB / AOYH36KMTB oldalfali inverteres szerverklíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Fujitsu ASYH36KMTB / AOYH36KMTB oldalfali inverteres szerverklíma
- 9,4 kW hűtési teljesítmény,
- 10,1 kW fűtési teljesítmény,
- 6,10 SEER,
- 4,50 SCOP,
- szerver hűtésére is alkalmas,
- WiFi funkció (opcionális - külön megvásárolható),
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító funkció,
- turbó üzemmód,
- időzítő funkció,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 10.1 kW |
| SEER | 6.1 |
| SCOP | 4.5 |
| Zajszint (kültéri) | 55 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 340×1150×280 |
| Méretek (kültéri) | 788×940×320 |
| Súly (beltéri) | 18.5 kg |
| Súly (kültéri) | 52 kg |
| Csőméret | 9,52 / 15,88 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

