LG UB70 / UU70W inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Leírás és Paraméterek
LG UB70 / UU70W inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 19,0 kW hűtési teljesítmény,
- 22,4 kW fűtési teljesítmény,
- külső statikus nyomás szabályozás,
- nagy emelőmagasságú cseppvízszivattyú,
- két termisztoros szabályzás,
- csendes üzemelés,
- flexibilis beépítés,
- minimális magasság,
- egyszerű szervizelés és karbantartás,
- működési tartomány (hűtés/fűtés): -15C - 48C / -18C - 18C,
- R410A hűtőközeg
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 19 kW |
| Fűtési teljesítmény | 22.4 kW |
| Zajszint (kültéri) | 55 db(A) |
| Méretek (beltéri) | 1563x458x791 |
| Méretek (kültéri) | 950x1380x330 |
| Súly (beltéri) | 90 kg |
| Súly (kültéri) | 110 kg |
| Csőméret | 9,52 / 25,4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
