LG UM30F/UUC1 inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
LG UM30F/UUC1 inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 7,8 kW hűtési teljesítmény,
- 9,0 kW fűtési teljesítmény,
- 6,1 SEER,
- 4,0 SCOP,
- standard kivitel (normál csövezési hossz és működési tartomány),
- energiatakarékos üzemmód,
- csendes működés,
- PREMTB001 vezetékes távirányító (alaptartozék),
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 7.8 kW |
| Fűtési teljesítmény | 9 kW |
| SEER | 6.1 |
| SCOP | 4 |
| Zajszint (kültéri) | 62 db(A) |
| Energiaosztály | A++ |
| Méretek (beltéri) | 900x270x700 |
| Méretek (kültéri) | 950x834x330 |
| Súly (beltéri) | 26.2 kg |
| Súly (kültéri) | 57.7 kg |
| Csőméret | 6,35 / 12,7 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

