Sinclair ASDH-96AI inverter légcsatornázható monosplit klíma
Leírás és Paraméterek
Sinclair ASDH-96AI inverter légcsatornázható monosplit klíma
- 28,0 kW hűtési teljesítmény,
- 31,5 kW fűtési teljesítmény,
- 3,11 EER,
- 3,71 COP,
- magas statikus nyomás,
- kompakt kivitelezés és egyszerű telepítés,
- külső statikus nyomás: 150 Pa,
- légszállítás: 4800 m3/h,
- nagy hatékonyságú DC (egyenáramú) ventilátormotor,
- KJR-29B fali távirányító (alaptartozék),
- hűtőközeg: R410A
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 28 kW |
| Fűtési teljesítmény | 31.5 kW |
| Zajszint (kültéri) | 59 db(A) |
| Méretek (beltéri) | 1470x512x775 |
| Méretek (kültéri) | 1120×1558×528 |
| Súly (beltéri) | 83 kg |
| Súly (kültéri) | 147 kg |
| Csőméret | 9,53 / 25,4 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
