Sinclair RAY SIH-09BIR / SOH-09BIR2 oldalfali inverteres klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
Sinclair RAY SIH-09BIR / SOH-09BIR2 oldalfali inverteres klíma
- 2,7 kW hűtési teljesítmény,
- 2,8 kW fűtési teljesítmény,
- 6,6 SEER,
- 4,2 SCOP,
- rejtett kijelző,
- I feel funkció,
- 8 C temperálás funkció,
- könnyű és kompakt design,
- Cold plasma szűrő,
- hűtőközeg: R32,
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
| SEER | 6.6 |
| SCOP | 4.2 |
| Zajszint (kültéri) | 51 db(A) |
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Méretek (beltéri) | 773x250x185 |
| Méretek (kültéri) | 732x550x330 |
| Súly (beltéri) | 8.5 kg |
| Súly (kültéri) | 25 kg |
| Csőméret | 6 / 9,5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

