LG Dual Pro W18TI oldalfali inverteres klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
LG Dual Pro W18TI oldalfali inverteres klíma
- 5,1 kW hűtési teljesítmény,
- 5,1 kW fűtési teljesítmény,
- 6,1 SEER,
- 4,0 SCOP
- Komfortos levegő
- Kétirányú légterelés
- Jet Cool gyorshűtés
- Csendes üzemmód
- Aktív energiaszabályozás
- Energiafogyasztá kijelző
- Alacsony zajszint
- Automatikus tisztítás
- Gold Fin bevonatú hőcserélő
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 5.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 5.1 kW |
| SEER | 6.1 |
| SCOP | 4 |
| Zajszint (kültéri) | 55 db(A) |
| Energiaosztály | A++/A+ |
| Méretek (beltéri) | 910*294*206 |
| Méretek (kültéri) | 863*602*349 |
| Súly (beltéri) | 10 kg |
| Súly (kültéri) | 30 kg |
| Csőméret | 6/10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

