LG UQ12F/UUA1 inverteres parapet monosplit klíma
Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a
kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás és Paraméterek
LG UQ12F/UUA1 inverteres parapet monosplit klíma
- 3,5 kW hűtési teljesítmény,
- 4,0 kW fűtési teljesítmény,
- energiatakarékos működés,
- csendes működés,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 4 kW |
| Zajszint (kültéri) | 59 db(A) |
| Energiaosztály | A++ |
| Méretek (beltéri) | 700x600x210 |
| Méretek (kültéri) | 770x545x288 |
| Súly (beltéri) | 16.3 kg |
| Súly (kültéri) | 33.3 kg |
| Csőméret | 6,35 / 9,52 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!

