ActionClima
Az ActionClíma olasz gyár termékei 2007. óta találhatóak meg a magyar piacon.
Az olasz gyár termékei fan-coil berendezések, termoventilátorok, légfüggönyök és nagy teljesítményű fan-coil berendezések.
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
267.430 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.3 kW |
269.855 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
271.600 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.1 kW |
271.943 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
272.644 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
273.164 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
276.295 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
276.812 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
277.334 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
277.856 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
278.378 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
278.378 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.3 kW |
278.441 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
278.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
278.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
279.420 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
279.420 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
279.420 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
279.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
279.942 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
280.464 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
280.464 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
280.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
280.986 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
281.508 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
281.508 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
281.508 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
281.523 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
282.030 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
282.546 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
283.068 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
283.590 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
283.590 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
284.634 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
285.156 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
287.242 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
289.846 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
289.846 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
290.368 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
290.383 Ft
