ActionClima
Az ActionClíma olasz gyár termékei 2007. óta találhatóak meg a magyar piacon.
Az olasz gyár termékei fan-coil berendezések, termoventilátorok, légfüggönyök és nagy teljesítményű fan-coil berendezések.
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
326.861 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
327.904 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
329.465 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
331.029 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
331.029 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
331.029 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
331.029 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
332.595 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
333.117 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
333.638 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
334.160 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
334.682 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5 kW |
336.243 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
336.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
337.285 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
337.807 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
338.851 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
339.373 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
339.373 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
339.895 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
339.895 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
339.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
340.416 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
341.455 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
341.455 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
341.455 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
343.019 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
343.541 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
344.063 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
345.644 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
346.667 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
347.711 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
349.797 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 14.2 kW |
350.741 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
350.841 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
351.363 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
351.885 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
352.923 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
352.923 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
352.923 Ft
