ActionClima
Az ActionClíma olasz gyár termékei 2007. óta találhatóak meg a magyar piacon.
Az olasz gyár termékei fan-coil berendezések, termoventilátorok, légfüggönyök és nagy teljesítményű fan-coil berendezések.
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
292.454 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
295.058 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
295.580 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
297.668 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
298.710 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
299.232 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
300.271 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
301.315 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
301.836 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
301.836 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
301.836 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
302.880 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
302.880 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
302.896 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
303.402 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
303.924 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
304.446 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
306.005 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
306.005 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
306.527 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
308.092 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
308.092 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
309.136 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
309.658 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
310.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
311.739 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
312.261 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
312.783 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
313.305 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
314.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.8 kW |
317.120 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
317.995 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
319.561 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
319.561 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
321.142 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
322.170 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
323.214 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
323.729 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
325.295 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
325.496 Ft
