Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
349.797 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.75 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 145 m3/h |
349.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.75 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 145 m3/h |
349.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 14.2 kW |
350.741 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 14.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1360 m3/h |
350.741 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
350.841 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
351.363 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.06 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.66 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1195 / 926 / 426 m3/h |
351.775 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
351.885 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.21 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.23 kW |
352.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
352.923 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
352.923 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
352.923 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
355.011 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.05 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 680 m3/h |
355.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 11 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.1 kW |
355.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
356.053 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.2 kW |
359.179 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.98 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 530/642/846 m3/h |
359.410 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
360.223 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
361.789 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
362.309 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
362.831 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
362.831 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
362.831 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
364.392 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
364.914 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.35 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.65 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1206 m3/h |
365.506 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
365.957 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.84 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1753 / 1413 / 688 m3/h |
366.516 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
366.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
367.001 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 416 / 302 / 142 m3/h |
368.524 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
368.567 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
370.148 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
370.648 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
371.170 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.83 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.26 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1559 / 1188 / 569 m3/h |
371.203 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
372.213 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.35 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.4 kW |
372.900 Ft
