Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
373.257 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
374.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
374.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.03 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.85 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 370/445/645 m3/h |
375.158 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.03 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.85 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 370/445/645 m3/h |
375.158 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.02 kW |
| Fűtő teljesítmény | 16.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 642/1022/1393 m3/h |
375.412 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.02 kW |
| Fűtő teljesítmény | 16.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 642/1022/1393 m3/h |
375.412 Ft
Galletti ART-U 40 WIL0000000B parapetetes burkolatos dizájn fan-coil folytonos felső ráccsal - fehér
| Hűtő teljesítmény | 3.16 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.66 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 412/529/715 m3/h |
375.666 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
376.382 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
378.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
379.513 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.7 kW |
379.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.44 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 175 m3/h |
379.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.44 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 175 m3/h |
379.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
384.725 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.46 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1890 m3/h |
384.937 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
386.291 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.7 kW |
387.034 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1360 m3/h |
387.034 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.16 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.66 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 412/529/715 m3/h |
387.096 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.16 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.66 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 412/529/715 m3/h |
387.985 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.95 kW |
| Fűtő teljesítmény | 24.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1010/1317/1850 m3/h |
389.763 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.95 kW |
| Fűtő teljesítmény | 24.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1010/1317/1850 m3/h |
389.763 Ft
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
389.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
389.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.98 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 642/1022/1393 m3/h |
390.144 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.98 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 642/1022/1393 m3/h |
390.144 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
390.460 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
390.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.29 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.63 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 850 m3/h |
391.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.16 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.53 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 626 / 501 / 256 m3/h |
392.646 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
394.628 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
395.150 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.71 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.53 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1241 m3/h |
397.510 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
397.759 Ft
