Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 3.16 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.66 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 412/529/715 m3/h |
398.399 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
399.842 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.05 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.17 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1193 / 905 / 414 m3/h |
400.016 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 570/740/876 m3/h |
400.939 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.74 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 570/740/876 m3/h |
400.939 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.53 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 557/379/297 m3/h |
402.082 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
403.494 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
403.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
404.015 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
404.537 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
405.054 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
406.620 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
407.157 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
407.662 Ft
| Hűtő teljesítmény | 11.75 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.85 kW |
407.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.98 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.56 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 834 / 571 / 257 m3/h |
408.729 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.65 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.95 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 290 m3/h |
409.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.65 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.95 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 290 m3/h |
409.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
412.354 Ft
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
412.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
412.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
413.396 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
413.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
413.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
413.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.84 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1753 / 1413 / 688 m3/h |
414.757 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
416.006 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
416.006 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
416.522 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
418.088 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
418.088 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
419.132 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.95 kW |
| Fűtő teljesítmény | 24.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1010/1317/1850 m3/h |
419.227 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.78 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1547 / 1173 / 569 m3/h |
419.448 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
420.174 Ft
Galletti ART-U 50 WIL0000000B parapetetes burkolatos dizájn fan-coil folytonos felső ráccsal - fehér
| Hűtő teljesítmény | 3.72 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.71 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 747/609/824 m3/h |
420.497 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.95 kW |
| Fűtő teljesítmény | 24.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1010/1317/1850 m3/h |
421.005 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.35 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.44 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1206 m3/h |
421.386 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
422.778 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
425.388 Ft
