Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 10.95 kW |
| Fűtő teljesítmény | 24.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1010/1317/1850 m3/h |
475.107 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
476.995 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 2177 / 1735 / 808 m3/h |
477.072 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
477.517 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 720 m3/h |
479.605 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.63 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.25 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 565/470/395/258 m3/h |
479.806 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
480.127 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.35 kW |
481.711 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
486.383 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.78 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1547 / 1173 / 569 m3/h |
489.132 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.32 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.51 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 64 - 1200 m3/h |
490.473 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
490.551 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 95 - 900 m3/h |
496.503 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.25 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.05 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1851 m3/h |
496.697 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
496.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
498.890 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
499.411 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 810 m3/h |
499.411 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.7 kW |
505.667 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 468 / 390 / 318 m3/h |
506.000 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 960 m3/h |
506.711 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
515.570 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 468 / 390 / 318 m3/h |
516.400 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 520 m3/h |
522.348 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 800 m3/h |
527.045 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.38 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 640/487/306 m3/h |
527.558 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
529.126 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 710 m3/h |
529.648 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.48 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.88 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 785 / 605 / 470 m3/h |
530.004 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.91 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 2166 / 1728 / 804 m3/h |
532.685 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.5 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 660 / 486 / 318 m3/h |
533.400 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 950 m3/h |
534.339 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.39 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 796/551/397/187 m3/h |
534.543 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 810 m3/h |
535.904 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
536.948 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.79 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.52 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1741 / 1386 / 684 m3/h |
540.055 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 960 m3/h |
540.596 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1250 m3/h |
540.596 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.62 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.81 kW |
543.560 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
546.900 Ft
