Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
426.952 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
426.952 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 2177 / 1735 / 808 m3/h |
428.829 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
430.078 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
430.094 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.72 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.71 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 747/609/824 m3/h |
432.943 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.72 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.71 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 747/609/824 m3/h |
435.102 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 95 - 900 m3/h |
438.882 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.25 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1851 m3/h |
439.420 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
439.464 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.45 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320 m3/h |
439.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.45 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320 m3/h |
439.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.31 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 640/487/306 m3/h |
441.706 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.19 kW |
441.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.33 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.13 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1890 m3/h |
441.960 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
443.634 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
443.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.64 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.47 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 70 - 560 m3/h |
447.084 Ft
Galletti ART-U 50 YIL00000P0B parapetetes burkolatos dizájn fan-coil nyitható felső ráccsal - szürke
| Hűtő teljesítmény | 3.72 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.71 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 747/609/824 m3/h |
447.802 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
451.449 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
454.059 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.94 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.15 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 344 / 271 / 211 m3/h |
454.293 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
454.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
456.146 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
456.146 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
457.705 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
458.749 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
460.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
464.483 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
465.022 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
467.614 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.64 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.47 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 70 - 560 m3/h |
467.691 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
467.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.35 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.55 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 533/366/289 m3/h |
470.916 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.05 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.17 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1193 / 905 / 414 m3/h |
471.044 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.79 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.52 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1741 / 1386 / 684 m3/h |
471.044 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.91 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.94 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 442 / 341 / 241 m3/h |
472.384 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 530 m3/h |
473.349 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.4 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 456 / 384 / 300 m3/h |
474.700 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.95 kW |
| Fűtő teljesítmény | 24.7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 1010/1317/1850 m3/h |
475.107 Ft
