Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
276.812 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
277.334 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
277.856 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
278.378 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
278.378 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.3 kW |
278.441 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
278.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
278.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
279.420 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
279.420 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
279.420 Ft
Galletti ART-U 10 YIL00000P0B parapetetes burkolatos dizájn fan-coil nyitható felső ráccsal - szürke
| Fűtő teljesítmény | 2.39 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 110/141/179 m3/h |
279.527 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
279.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
279.942 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
280.464 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
280.464 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
280.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.22 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.28 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 638 / 518 / 256 m3/h |
280.751 Ft
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
280.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
280.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
280.986 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
281.508 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
281.508 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
281.508 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
281.523 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
282.030 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
282.546 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
283.068 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
283.590 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
283.590 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
284.634 Ft
Galletti ART-U 20 WIL0000000B parapetetes burkolatos dizájn fan-coil folytonos felső ráccsal - fehér
| Hűtő teljesítmény | 1.67 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.65 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 190/275/391 m3/h |
284.734 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
285.156 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.26 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 488/615/814 m3/h |
287.147 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.26 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 488/615/814 m3/h |
287.147 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
287.242 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.75 kW |
288.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
289.846 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
289.846 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
290.368 Ft
