Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
258.571 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
259.093 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.16 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.35 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 406/552/800 m3/h |
259.715 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
260.652 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
261.174 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.17 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.79 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 430 / 311 / 150 m3/h |
261.318 Ft
Galletti ART-U 10 WIL0000000B parapetetes burkolatos dizájn fan-coil folytonos felső ráccsal - fehér
| Fűtő teljesítmény | 2.39 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 110/141/179 m3/h |
261.874 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
261.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
262.218 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.26 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 389/488/615 m3/h |
263.652 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
264.305 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
264.305 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.4 kW |
265.344 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
265.866 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
265.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.5 kW |
265.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.5 kW |
265.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
266.065 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
266.908 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
266.908 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.39 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 110/141/179 m3/h |
267.335 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
267.430 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
267.462 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.46 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.05 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 482/659/911 m3/h |
269.240 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.3 kW |
269.855 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 510 m3/h |
269.855 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
270.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 7.3 kW |
270.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
271.600 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.1 kW |
271.943 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 680 m3/h |
271.943 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.65 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.85 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 802 m3/h |
272.161 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.39 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.78 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 561 m3/h |
272.415 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
272.644 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.38 kW |
| Fűtő teljesítmény | 14 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 670/771/1011 m3/h |
273.050 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.38 kW |
| Fűtő teljesítmény | 14 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 670/771/1011 m3/h |
273.050 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
273.164 Ft
| Fűtő teljesítmény | 2.39 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 110/141/179 m3/h |
273.431 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.27 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.71 kW |
273.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
276.295 Ft
