Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
241.367 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
241.884 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
242.406 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
243.450 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
244.493 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
244.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
245.015 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
246.059 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
246.059 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
246.380 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 389/470/605 m3/h |
246.507 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
247.103 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
247.103 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.34 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.61 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 910 / 619 / 284 m3/h |
247.246 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.32 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.82 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 370/466/593 m3/h |
247.904 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
248.140 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
248.140 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
248.662 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
248.662 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
249.184 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
249.555 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 470/605/785 m3/h |
249.555 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
249.706 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
249.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
250.228 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
250.749 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
251.793 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.9 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 389/470/605 m3/h |
251.841 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
252.315 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.84 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.82 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 573 m3/h |
252.603 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
252.837 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
254.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
254.918 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
255.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1.7 kW |
255.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
255.962 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
256.484 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
257.005 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.71 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 570/771/1011 m3/h |
257.556 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.71 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 570/771/1011 m3/h |
257.556 Ft
