Fujitsu ARXG45KHTA / AOYG45KBTB inverteres légcsatornázható monosplit klíma
Leírás és Paraméterek
Fujitsu ARXG45KHTA / AOYG45KBTB inverteres légcsatornázható monosplit klíma
- 12,1 kW hűtési teljesítmény,
- 13,5 kW fűtési teljesítmény,
- magasnyomású,
- távszabályzó nélkül,
- szupercsendes ventilátorfokozat,
- gazdaságos üzemmód,
- éjszakai üzemmód,
- párátlanító üzemmód,
- penészálló bevonatú szűrő,
- szűrőtisztítási igény kijelzése,
- működési tartomány (hűtés/fűtés): -15 C - 46 C / -15 C - 24 C,
- hűtőközeg: R32
Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
| Hűtési teljesítmény | 12.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 13.5 kW |
| Zajszint (kültéri) | 57 db(A) |
| Méretek (beltéri) | 400x1050x500 |
| Méretek (kültéri) | 998x940x320 |
| Súly (beltéri) | 46 kg |
| Súly (kültéri) | 67 kg |
| Csőméret | 9,52 / 15,88 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
