ActionClima
Az ActionClíma olasz gyár termékei 2007. óta találhatóak meg a magyar piacon.
Az olasz gyár termékei fan-coil berendezések, termoventilátorok, légfüggönyök és nagy teljesítményű fan-coil berendezések.
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
355.011 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 12 kW |
356.053 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.2 kW |
359.179 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
360.223 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
361.789 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
362.309 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
362.831 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
362.831 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
362.831 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
364.392 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
364.914 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
365.957 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
366.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
367.001 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
368.567 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
370.148 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
370.648 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
371.170 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
372.213 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
373.257 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.1 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.6 kW |
376.382 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
378.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
379.513 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
384.725 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
386.291 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.7 kW |
387.034 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
390.460 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 18.1 kW |
390.500 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
392.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
394.628 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
395.150 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
397.759 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
399.842 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
403.494 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
403.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
404.015 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 15.5 kW |
404.537 Ft
