ActionClima
Az ActionClíma olasz gyár termékei 2007. óta találhatóak meg a magyar piacon.
Az olasz gyár termékei fan-coil berendezések, termoventilátorok, légfüggönyök és nagy teljesítményű fan-coil berendezések.
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
405.054 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
406.620 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
407.157 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
407.662 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
412.354 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
413.396 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
413.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
413.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
413.918 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.3 kW |
416.006 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
416.006 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
416.522 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
418.088 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
418.088 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
419.132 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
420.174 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
422.778 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
425.388 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
426.952 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 17.6 kW |
426.952 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
430.078 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
430.094 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.5 kW |
439.464 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
443.634 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
443.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.7 kW |
| Fűtő teljesítmény | 23.2 kW |
451.449 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
454.059 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 21.1 kW |
454.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
456.146 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
456.146 Ft
| Hűtő teljesítmény | 10.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.2 kW |
457.705 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
458.749 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
464.483 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
465.022 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
467.614 Ft
| Hűtő teljesítmény | 8.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.1 kW |
467.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 7 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 530 m3/h |
473.349 Ft
| Hűtő teljesítmény | 7.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8 kW |
476.995 Ft
| Hűtő teljesítmény | 9.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
477.517 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.6 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 720 m3/h |
479.605 Ft
