Fan-coil
A fan-coil nagy hőcserélő felülete leginkább a radiátorhoz hasonlít, de ez a berendezés a helyiség hűtésére is alkalmas, ellentétben a radiátorral. Ezt a benne található ventilátoros levegőkeringtetés teszi lehetővé, illetve az, hogy meleg víz mellett hideg vizet is képes áramoltatni:
- Fűtési időszakban (télen) a meleg vizet keringtetjük át, ezáltal a fan-coil fűtést szolgáltat
- Hűtési, klímás időszakban (nyáron), amikor a hőmérséklet csökkentése a cél, akkor hideg víz áramlik keresztül a rendszeren, ezáltal a fan-coil klímaként üzemel.
| Hűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 389/470/605 m3/h |
229.997 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
230.416 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
230.416 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
230.938 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
230.938 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
230.938 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/637 m3/h |
231.394 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
231.459 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 6.7 kW |
231.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.92 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.86 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 283/407/520 m3/h |
231.902 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.8 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.2 kW |
231.981 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.39 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.83 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 561 m3/h |
232.156 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
232.503 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.26 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 488/615/814 m3/h |
232.791 Ft
| Hűtő teljesítmény | 5.26 kW |
| Fűtő teljesítmény | 11.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 488/615/814 m3/h |
232.791 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
233.025 Ft
| Hűtő teljesítmény | 3.22 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.28 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 638 / 518 / 256 m3/h |
233.846 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
234.069 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.77 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10.1 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 389/470/605 m3/h |
234.442 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.2 kW |
234.591 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1 kW |
234.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 1 kW |
234.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 1.9 kW |
235.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.3 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.4 kW |
236.672 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.96 kW |
| Fűtő teljesítmény | 10 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 361/497/706 m3/h |
236.982 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 5.9 kW |
237.715 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
237.715 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
237.744 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.58 kW |
| Fűtő teljesítmény | 9.2 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 320/450/640 m3/h |
237.744 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.67 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2.96 kW |
238.300 Ft
| Hűtő teljesítmény | 6.4 kW |
| Fűtő teljesítmény | 13.3 kW |
239.281 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
239.803 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
239.803 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 2 kW |
239.803 Ft
| Fűtő teljesítmény | 5.8 kW |
239.900 Ft
| Fűtő teljesítmény | 5.8 kW |
239.900 Ft
| Hűtő teljesítmény | 4.2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 8.3 kW |
| Légszállítás mag./köz./alacs. | 800 m3/h |
240.000 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2.9 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.4 kW |
240.847 Ft
| Hűtő teljesítmény | 2 kW |
| Fűtő teljesítmény | 4.9 kW |
241.367 Ft
| Hűtő teljesítmény | 1.5 kW |
| Fűtő teljesítmény | 3.7 kW |
241.367 Ft
