Klímák
Multi klíma készülékek, egy kültéri, több beltéri egység kombinációban.
Mobil klímák, ablak klímák, szerver klímák, speciális elrendezésü légkondícionálók.
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
194.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.43 kW |
199.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.5 |
| Hűtési teljesítmény | 5.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.9 kW |
201.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
203.073 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
203.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.9 kW |
205.900 Ft
