Klímák
Multi klíma készülékek, egy kültéri, több beltéri egység kombinációban.
Mobil klímák, ablak klímák, szerver klímák, speciális elrendezésü légkondícionálók.
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 9.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 10.8 kW |
2.066.671 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.55 |
| Hűtési teljesítmény | 9.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 10.8 kW |
2.073.021 Ft
| Hűtési teljesítmény | 9.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 10.8 kW |
2.129.917 Ft
| SEER | 5.25 |
| Hűtési teljesítmény | 12.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 13.5 kW |
2.192.020 Ft
| Hűtési teljesítmény | 12.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 13.5 kW |
2.198.243 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A+++ |
| SCOP | 5.5 |
| SEER | 8.6 |
| Hűtési teljesítmény | 5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 6.3 kW |
2.199.143 Ft
| SEER | 5.83 |
| Hűtési teljesítmény | 12.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 13.5 kW |
2.326.767 Ft
| SEER | 6.65 |
| Hűtési teljesítmény | 12.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 13.5 kW |
2.327.783 Ft
| SEER | 5.81 |
| Hűtési teljesítmény | 13.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 15.5 kW |
2.364.740 Ft
| Hűtési teljesítmény | 12.1 kW |
| Fűtési teljesítmény | 13.5 kW |
2.394.077 Ft
| Hűtési teljesítmény | 28 kW |
| Fűtési teljesítmény | 31.5 kW |
2.573.000 Ft
| SEER | 6.53 |
| Hűtési teljesítmény | 13.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 15.5 kW |
2.577.338 Ft
| Hűtési teljesítmény | 13.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 15.5 kW |
2.593.086 Ft
| Hűtési teljesítmény | 13.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 15.5 kW |
2.650.998 Ft
| Hűtési teljesítmény | 15 kW |
| Fűtési teljesítmény | 18 kW |
3.035.300 Ft
| Hűtési teljesítmény | 19 kW |
| Fűtési teljesítmény | 22.4 kW |
3.140.710 Ft
| Hűtési teljesítmény | 23 kW |
| Fűtési teljesítmény | 27 kW |
3.399.790 Ft
| Hűtési teljesítmény | 19 kW |
| Fűtési teljesítmény | 22.4 kW |
3.535.299 Ft
| Hűtési teljesítmény | 22 kW |
| Fűtési teljesítmény | 27 kW |
3.757.422 Ft
