Klímák
Multi klíma készülékek, egy kültéri, több beltéri egység kombinációban.
Mobil klímák, ablak klímák, szerver klímák, speciális elrendezésü légkondícionálók.
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.63 kW |
234.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
237.363 Ft
| Energiaosztály | A++ |
| Hűtési teljesítmény | 3.6 kW |
242.190 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.1 kW |
243.900 Ft
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 6.6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
246.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
247.523 Ft
| Energiaosztály | A+++ / A++ |
| SCOP | 4.6 |
| SEER | 8.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.9 kW |
247.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
248.666 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
248.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.43 kW |
254.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.3 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.15 kW |
259.900 Ft
