Klímák
Multi klíma készülékek, egy kültéri, több beltéri egység kombinációban.
Mobil klímák, ablak klímák, szerver klímák, speciális elrendezésü légkondícionálók.
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.2 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.4 kW |
209.423 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.5 |
| Hűtési teljesítmény | 2.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
209.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.3 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
213.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A++ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.5 |
| Hűtési teljesítmény | 3.5 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.5 kW |
215.000 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 2.6 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.7 kW |
215.950 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.4 kW |
221.900 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4 |
| SEER | 6.1 |
| Hűtési teljesítmény | 3.4 kW |
| Fűtési teljesítmény | 3.8 kW |
227.950 Ft
| Energiaosztály | A++ / A+ |
| SCOP | 4.2 |
| SEER | 6.6 |
| Hűtési teljesítmény | 2.7 kW |
| Fűtési teljesítmény | 2.8 kW |
233.045 Ft
| Energiaosztály | A++ |
| Hűtési teljesítmény | 2.8 kW |
233.990 Ft
